Ebru Eren Danışmanlık

Sigorta Aracılık Hizmetleri

Sigorta Aracılık Hizmetleri

Sigorta ortaya çıkabilecek risklerin şimdiden garanti altına alınmasını sağladığından, hayatın akışı içerisinde zaman zaman ortaya çıkan endişelerinizin büyük bir bölümünü bu yolla giderebilirsiniz.

Sigorta belli bir birikim yapmayı sağladığından hem maddi, hemde verdiği güven duygusu ile manevi olarak rahatlatan bir sistemdir.Kendinizin, ailenizin ve sevdiklerinizin sağlığını, değerli eşyalarınızı ve sahip olduğunuz tüm varlıkları sigortanın güvencesi altına almanız mümkündür.

Evinizle ilgili herhangi bir tehlike durumunu, aracınızın çalınması, kaza yapması gibi olayları veya sağlığınızla ilgili endişelerinizi ilgili türde sigorta ile güvence altına alarak, günlük hayatınızda rahatlayabilir ve yaşam kalitenizi artırabilirsiniz. 

Neden Sigorta Yaptırmalıyım?

Risk geleceğe yönelik bir kavramdır ve gelecek de belirsizliklerle dolu olduğundan, zarar veya kayıp durumuna yol açacak bir olayın meydana gelme olasılığı her zaman mevcuttur. Sigortanın faydaları bu noktada ortaya çıkmaktadır. Öngörülmeyen koşulların yarattığı olumsuz durumlara karşı şimdiden önlem almayı sağlar.Bu önlemleri de şuan ki hayat şartlarımızı çok etkilemeden almayı hedefler.

Yani ileride oluşabilecek ve büyük bir maddi güç gerektirecek bir olumsuzluk için şimdiden ufak miktarlar yatırmak ve risk gerçekleşirse maddi olarak sıkıntıyı en aza indirmek sigorta sayesinde mümkün olur.

Sigortanın önemi, doğal afetler düşünüldüğünde daha da artmaktadır. 

Özellikle ülkemiz doğal afetlerle sıkça karşılaştığından, bu konuda değerli varlıklarımızı sigortalamamız önemlidir. 

Deprem, sel ve diğer doğa olaylarına karşın vakit kaybetmeden gerekli sigortaları yaptırmak, ne zaman gerçekleşeceği belli olmayan bu olaylara karşın her an hazırlıklı olmamızı sağlar.

Ebru Eren Danışmanlık